Eko-Mix Company

Firma EKO-MIX Company istnieje na rynku polskim od 1997 roku oferując uszczelki oraz pełny serwis płytowych wymienników ciepła.
Naszym głównym dostawcą uszczelek jest hiszpańska firma LAYGO gaskets. Aktualnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy LAYGO na terenie Polski. Uszczelki firmy LAYGO produkowane i sprzedawane są zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2000 nadanym przez jedną z najbardziej prestiżowych firm certyfikujących w Europie Det Norske Veritas (DNV). Posiadają niezbędne certyfikaty FDA w tym także Świadectwo Jakości Zdrowotnej (nr. H-HZ-6071-39/14/C) wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH.

Nadmieniamy, że dysponujemy szeroką gamą materiałów, z których produkowane są uszczelki i jesteśmy w stanie dostosować materiał do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Mamy także w ofercie własne formuły materiałowe oparte na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu naszego dostawcy.
Mowa tu o nowościach, które polecamy szczególnie w takich branżach jak cukrownictwo czy producenci soków i napojów. Nazwaliśmy ją sugar grade. Uszczelki wykonane z tego materiału są wyjątkowo odporne na temperatury i syropy cukrowe o podwyższonej gęstości (Brx).

W swojej ofercie posiadamy uszczelki do prawie wszystkich modeli i typów wymienników płytowych produkowanych w Europie, a nawet w świecie. W naszych magazynach zarówno w Polsce jak i u naszego dostawcy w Hiszpanii utrzymujemy stałe zapasy uszczelek do najbardziej popularnych wymienników. Jesteśmy zatem w stanie dostarczyć uszczelki do klienta w ciągu 24 godzin do każdego miejsca w Polsce, co w przypadku awarii ma kolosalne znaczenie.

Niezależnie od powyższego zajmujemy się także profesjonalnym serwisem przedmiotowych wymienników ciepła. Zapewniamy Państwa, że robimy to szybko, sprawnie i fachowo. Dzięki temu, a także dzięki dynamicznemu rozwojowi obsługujemy już ponad 400-stu klientów. I wcale to nie oznacza, że nie jesteśmy w stanie obsłużyć kolejnych. Szczegóły w następnych odsłonach naszej strony internetowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kompleksową obsługą płytowych wymienników ciepła stosowanych w Państwa firmach prosimy o kontakt z nami.

Sławomir Hryniewicz
Dyrektor